BLOG

Basic Attention Token (BAT) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir?

Basic Attention Token (BAT) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir?

Basic Attention Token (BAT), blok zinciri tabanlı olarak dijital reklamcılığın varlığı olarak nitelendirilmektedir. Daha yüksek etkiletişim için reklam seçenekleri sunuyor.

Basic Attention Token nedir? gibi sorular günümüzde sık sık soruluyor. Basic Attention Token (BAT), dijital reklamcılık platformunda yer alan bir dijital varlıktır. Reklamcılıkta hedef kitlesine odaklı ve yüksek etkileşime sahip reklamcılık seçenekleri sunuyor. Basic Attention Token, kullanıcıları için gizlilik kurallarını ihlal etmeden ilgi alanlarına göre reklamlardan gelir etme imkanı sunuyor. Aynı zamanda Ethereum blockchain ağı ile bağlı ERC-20 tabanlıdır. Bu token’in kısaltması BAT olarak tanımlanan bir kripto para birimidir.

Basic Attention Token (BAT) geliştiriciler, yayıncı, reklam veren ve kullanıcılar bir araya gelerek kazançlı çıkacağı bir reklamcılık modelini geliştirmeyi hedeflemektedir. Dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteren Basic Attention Token Mozilla, Javascript, ve Netscape kurucusu olan Brendan Eich öncülüğünde piyasaya sunuldu. Aynı zamanda BAT kripto para ile reklamcılık alanında kullanılan tek internet tarayıcısı “Brave” olarak bilinmektedir. Fakat ilerleyen süreçte diğer internet tarayıcılarınında da faaliyete geçeceği duyuruldu.

Basic Attention Token (BAT) Nasıl Alınır?

Basic Attention Token nasıl alınır? sorusuna en net şekilde cevap vereceğiz. Öncelikle bu token en çok dijital reklamcılık için oldukça önemli olduğunu belirtmek isteriz. Türkiye’de Basic Attention Token almak oldukça kolay bir işlemdir. Herhangi bir bilgiye gerek kalmadan bu tokeni satın alabilirsiniz. Sıralı bir şekilde sizlere nasıl satın almanız gerektiğini anlatacağız.

  • Basic Attention Token satın almak için ilk olarak borsaya TL olarak para yüklemeniz gerekiyor. Bunun için Binance anasayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Sayfa da sol üst kısımında bulunan “Kripto Al” seçeneğine tıklayarak kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan sayfada TL ile ödeme yap seçeneğine tıklayın. Daha sonra USDT’yi seçerek bir sonra ki adıma gidin.
  • USDT kısmında BAT yazarak kolayca satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) Nasıl Gönderilir?

Hesabınızda bulunan tokeni başka bir Basic Attention Token heaabına gönderebilirsiniz. Peki, Basic Attention Token nasıl gönderilir? Token bakiyenizi göndermek istediğiniz cüzdan bilgilerini yazmanız yeterli olacaktır. Hesabınızda para yatırma ve çekme seçeneğine tıklayarak istediğiniz bir hesaba token gönderebilirsiniz. Bunun için yeni bir BAT adresi eklemelisiniz. Daha sonra göndereceğiniz BAT tutarı belirleyin. Son olarak gönderim işlemini onaylayın ve istediğiniz hesaba para transferini sağlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu