BLOG

Binance Coin (BNB) Nedir?

Nasıl Alınır? Nasıl Gönderilir?

Günümüzde piyasaya çıkan kripto paralar oldukça merak ediliyor. İnsanların kazanç elde etmesinde öncülük eden Binance Coin hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Binance coin nedir? şeklinde pek çok kişi bu para birimini merak ediyor. Öncelikle belirtmek isteriz ki Binance şirketi tarafından piyasaya çıkarılan bir kripto para birimidir. ER-C 20 tabanlı kripto para listesinde yer almaktadır. Dünya genelinde Binance coin alım-satım yaparak kripto paraya yatırım yapan kişi sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Binance coin, BEP2 tabanı ile hizmet sunuyor.

Binance coin, Uluslararası para göndermek için sıkça kullanılan bir kripto paradır. Ayrıca Binance coin’de bloklama süresi oldukça düşüktür. Bu sayede tüm işlemleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 2021 yılından bu yana Binance coin 500 dolardan fazla değere sahip bir kripto para birimidir. Binance kripto para 2017 yılında piyasaya çıkmıştır. En güvenilir kripto para birimi olarak bilinmektedir.

Binance Coin Nasıl Alınır?

Binance coin nasıl alınır? sorusu kripto para kullanıcıları tarafından oldukça merak ediliyor. Öncelikle bu kripto para birimi 2017 yılından bu yana en çok kullanılan kripto paradır. Binanca coin almak için banka kartınızı ve kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Binance P2P ile kullanıcılar doğrudan Binance coin satın alabilir. Hesabınızda bulunan para ile Binance coin alabilirsiniz. Aynı zamanda Binance borsası üzerinden coin alabilirsiniz.

Binance coin almak için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Banka kartı ya da kredi kartı ile istediğiniz zaman Binanca coin satın alabilirsiniz. Binance coin, piyasada bulunan en güvenilir ve en sık kullanılan kripto paradır. Sizler de kripto para birimi olan Binance coin hakkında bilgi edinmek istiyorsanız makalemizi sonuna kadar okumalısınız.

Binance Coin Nasıl Gönderilir?

Hesabınızda bulunan Binance coin paranızı başka bir hesaba gönderebilirsiniz. Peki, Binance coin nasıl gönderilir? Öncelikle bu işlemin oldukça basit olduğunu belirtmek isteriz. Binance coin göndermek için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Yeni bir Binance coin adresi eklemelisiniz.
  2. Göndermek istediğiniz Binance coin tutarını belirlemelisiniz ve gönderme aşamasına geçmelisiniz.
  3. Mail adresinize gelen coin gönderme işlemini onaylayın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu