Bu Haftanın En Çok Kazandıran Coin Listesi: Bir Haftada %300 Kazandırdı!

KriptoBorsa olarak bu haftanın en çok kazandıran coin listesini sizler için derledik. Her hafta güncelleneceğimiz bu listeyi bir kenara kaydetmeyi unutmayınız.

Bu haberimizde sizler için bu haftanın en çok kazandıran coin listesi üzerinden ilk 5 coinimizi listeledik.. 2021 yılı biterken bazı coinler bir haftada %300 kazandırdı! 2021 yılının son hafta son gününe girerken bazı coinler yüz güldürdü. Bu hafta hangi coinler kazandırdı? Hangi coin yatırımı kar ettirdi? Hangi coin alınır? Hangi altcoin alınır? Hangi kripto para yükselir? gibi sorularınız varsa işte detaylar…

Bu Haftanın En Çok Kazandıran Coin Listesi 

  1. ICY Money ( ICY )
  2. Prism ( PRISM )
  3. Solpad Finance ( SOLPAD )
  4. Chrono.tech ( TIME )
  5. Vortex DAO  ( SPACE )

 

icy money
icy money

1- ICY Money ( ICY ) 

ICY Money bu haftanın en çok kazandıran coin listesi başında geliyor. Bu hafta bu coin tam tamına %300 kazandırdı. 24 aralık tarihinde 1 ICY yaklaşık 0.000000004925 dolar fiyatındayken bugün %300 değerlenen coin tamı tamına 0.000000004925 dolar değerinde.

2- Prism ( PRISM )

Prism 23 aralık tarihinde yani geçen hafta $0.007850 seviyelerindeyken büyük bir sıçrama yaptı. Yaptığı sıçramayla yatırımcılarına %200 kar ettirdi. Yaptığı sıçramayla şuan 1 prism yaklaşık olarak 0.03527 dolar seviyelerinde.

3-Solpad Finance ( SOLPAD ) 

Solpad bu haftanın en çok kazandıran coin listesi ikinci sıramızda bulunuyor. Bu hafta yaklaşık %80 civarında bir kar ettirdi. Geçen hafta fiyatları 0.002010 dolar seviyelerindeydi. %80’lik artışıyla beraber 0.003678 dolar seviyelerine çıktı.

4- Chrono.tech ( TIME ) 

Chrono.tech coin bu haftanın kazandıran coin listesi olarak ilk 5 arasında tutuyoruz. Chrono.tech ileriye yönelik takip edilebilir coinler arasında. Chrono.tech geçen hafta 55 dolar seviyelerindeydi. Yaptığı %150’luk bir sıçramayla şuan 182 dolar seviyesinde. İleriye yönelik yeni kripto borsalarında listelenmesi halinde bu Chrono.tech yükselişine devam edebilir. Böyle bir yükseliş halinde Chrono.tech için yeni hedef 182 dolar seviyelerinden 245 dolar seviyeleridir.

5- Vortex DAO  ( SPACE ) 

Vortex coin geçtiğimizde hafta 5.5 dolar seviyelerindeydi. Yaklaşık 1 haftada %100’e yakın kar ettirdi. Bu haftanın kazandıran coin listesi olarak seçtiğimiz coin Vortex Coin. Vortex son bir haftada %100 kar ettirdi. Vortex Coin’in yeni bir kripto borsasında listelenmesi halinde hedef fiyat 30 dolar seviyeleridir. Yaptığı kar ile şuan Vortex coin fiyatı 11.50 dolardır.

Bu coinlerin tamamı CoinMarketCap üzerinden incelenmiştir.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Kripto Borsa’yla ilgili detaylı bilgi almak için “Harika Başarı: Bu Coin Tam Bir Haftada %200 Yükseldi!” haberimizi inceleyebilirsiniz.

SORUMLULUK REDDİ: Burada yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Piyasaları iyice araştırmadan, farklı çevrelerden yorum almadan kesinlikle işlem yapmayın. Güvendiğiniz yatırımcıların yorumlarını okuyun, fikirlerine danışın. Her yatırım işleminin risk içerdiğini unutmayın. Herhangi bir işlem yaparken kendi kararınızı kendiniz verin. KriptoBorsa , yatırım ürün ya da hizmetlerinden doğan veya doğduğu iddia edilen hiçbir zarar veya kayıptan dolaylı ya da doğrudan sorumlu kabul edilemez.

 

 

Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilenler

Kategorilere göre Ara

ADVERTISEMENT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.