BLOG

Curve (CRV) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir ?

Curve (CRV) bir tür likidite toplayıcı olarak bilinmekle birlikte, Ethereum tabancı varlıkları takas etme imkanı sunmaktadır.

Curve (CRV) merkezi olmayan bir finans merkezi olmasıyla dikkat çekiyor. Çünkü bu protokolleri kullanmanızı sağlayacak merkeziyetsiz borsa sistemleri Ocak aylarından itibaren düzenli olarak kullanılabiliyor. CRV adına birçok finans platformunu gündeme getiren bu sistem, 22 farklı işlem çiftiyle borsaya gitmiştir.

 

Her geçen gün daha fazla ilgi gören ve popüler hale gelen Curve adıyla hayata geçirilen bu coinler %5 oranında bir rezerv imkanı sunmaktadır. CRV sahibi olan kişiler için geçerli olan oy sistemi sayesinde çeşitli altcoinlerin alım satımlarının yapılması da söz konusu olacaktır. Merkezi olmayan borsa sistemleri sayesinde herkese likitide sağlanması mümkün olacaktır.

 

 

Curve (CRV)  Nasıl Alınır?

 

Curve  alım satımı risksiz olan yatırımlardan biri olarak bilinmektedir. Bu yüzden ERC-20 token verilmesiyle gündeme gelir. Uzun dönemde önemli kazanç imkanları sunan bu sistemler her zaman piyasa riskinin söz konusu olduğu bir şekilde kazanç fırsatı sunmaktadır.

 

Kripto para konusunda çözüm sunan birçok kişi piyasa konusunda riski de beraberinde getirmektedir. Her zaman borsayı takip edenler için gündeme gelen Curve finansın arz edilmesi %61 likidite sağlayıcı olarak dağıtım imkanı sunmaktadır. Sanılanın aksine TL satın almak istediğiniz durumlarda teknik bilgiye de ihtiyacınız olmadan birçok coin alıp para kazanabilirsiniz.

 

Curve (CRV) Nasıl Gönderilir?

 

Vadesiz hesaba sahip olduğunuz birçok durumda CRV kullanımı gündeme geldiğinde çok sayıda pratik çözüm bulabilirsiniz. Sanılanın aksine birçok açıdan çözüm bulmanızı sağlayacak kripto para borsaları için TL dönüşümlerini kolayca gerçekleştirmenizi sağlayacak çözümler bulunabilir. Bu durumda piyasadaki likidite imkanlarından yararlanmak istediğinizde birçok ürün satın alabilirsiniz.

 

Dağıtım söz konusu olduğunda da birçok sağlayıcıya gidecek olan likidite oranları da gündeme gelmektedir. Bu durumda hisselerin %3’lük bölümlerinin 150 milyon doları geçtiği ifade edilmiştir. Bu yüzden kısmi de olsa yapılacak olan yatırımların gerçekleşmesi için kripto para borsasından yararlanmak gerekmektedir. Coinleri almak için ilgili borsalara üye olmanız söz konusu olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu