BLOG

Enjin Coin (ENJ) Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir?

Enjin Coin güncel olan birçok coin türünden biri olarak bilinir ve satın almak için çeşitli platformlar kullanılır.

Enjin Coin, birçok güncel coin türünden biridir. En az 1 TL olarak satın alınması mümkün olmaktadır. Çeşitli platformlar aracılığıyla satın alınması mümkün olan bu coinler için sanal cüzdana ihtiyacınız vardır. Sanal cüzdan aracılığıyla SSL sertifikasına sahip olan güvenilir sitelerden bu yatırımı tercih edebilirsiniz.

 

2009 yılında Maxim Blagov  tarafından piyasaya sürülen ve ürün geliştirmesiyle öne çıkan bu sistemle 2*12 yılından itibaren BTC de ilgilenmeye başladı. Bu yüzden önemli token çeşitleri arasında kendine bir yer buldu. Birçok okuyucumuza Enjin coin nasıl alınır konusunda rehberlik edeceğiz. Yazımızın devamında nasıl alıp işlem yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Enjin Coin Nasıl Alınır?

Bunun için öncelikle bu coniin sarışını yapan bir siteye üye olmanız gerekir. Hesabınızdaki bilgileri girerek, bir sanal cüzdan edinip, çeşitli meblağlarda coin alıp satabilirsiniz. Adınıza kayıtlı bir vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. ENJ alım satımı konusunda yapılacak işlemler için kodlar yazılıp ve bu şekilde ilgili işlemler EFT ve havale şeklinde kişilerin hesaplarına iletilir. Kolay alış satış işlemlerini saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Sanal cüzdanınızdan coin takası ve alışverişi yapabilirsiniz. Birden fazla coin kullanılarak değişik yatırımlar yapmanız söz konusu olabilir. Kripto paraları borsalar üzerinden nakit kullanmanız mümkün olmaktadır. Bunun için reel para tutarları ve EFT üzerinden kişilere gönderim de yapılabilir.

 

ENJ Nasıl Gönderilir?

 

Türk Lirası’na destek veren platformlar üzerinden gönderim yapabilirsiniz. ERC-20 standartına sahip olan tokenlerden biri olan ENJ piyasaya sürüldüğünde 6 ay hiç ellenmemiştir. Sonrasında birikmeye devam ederek açıldı. Bu yüzden diğer token çeşitlerinden biraz daha farklı olduğunu söyleyebiliriz.

 

Dolaşımda 1 milyardan fazla tokeni olduğu tahmin ediliyor ve dijital varlıklar üretildikçe bu sayı azalmaya başlıyor. Kullanıcılar diledikleri anda tokenlerini ENJ haline ya da başka cinlere dönüştürebiliyor. Oyun geliştiricileri de Enjin ekosistemi üzerinden farklı işletmelerin satın alabilecekleri havuzlarla katılım geliştirme imkanına sahip oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu