BLOG

KRİPTO BORSA | Avrupadaki Hesabıma Bitcoin Transfer Edebilir miyim?

Avrupadaki hesabıma bitcoin transfer edebilir miyim? Bitcoin için sanal bir cüzdan gereklidir. Bu sanal cüzdanı oluşturmak çok basit ve kolaydır.

Bitcoin’i Avrupa’daki hesabıma aktarabilir miyim? İnsanlar istedikleri kadar cüzdan açabilirler. Oluşturulan bu sanal cüzdan ile para alabilir veya para transferi gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Her işlem şifrelenir ve gizlilik önemlidir. Elbette belirlediğiniz şifrelerin çalınması veya hackerlar tarafından öğrenilmesi gibi durumlar kapsam dışıdır. Bitcoin yasasında çifte harcama yoktur.

Bitcoin’den Nasıl Para Transferi Yapılır?

Bankalardan Bitcoin, EFT veya havale ile para transferi zor ve pahalı hale gelir. Bitcoin’in bir merkezi olmadığı için, eyaletler veya şirket bireyleri Bitcoin’i denetleyebilir. Bu, özel olarak para gönderemeyeceğiniz veya gizli tutamayacağınız anlamına gelir. Bitcoin ile para göndermek için bir hesabınız ve sanal bir cüzdanınız olmalıdır. Bitcoin ile ulusal veya uluslararası para transferi yapmak mümkündür. Elbette karşı tarafın da bir Bitcoin hesabı olması gerekiyor.

Yurtdışından Bitcoin Transferi

Bitcoin’i yurt dışından transfer etmek veya parayı nakit olarak almak mümkündür. Bithesap’tan aldığınız Bitcoin kripto paralarınızı çekebilir ve transfer edebilirsiniz. Ayrıca Bitcoin coinlerini yurt dışındaki borsalara göndererek yatırım fırsatlarından da yararlanabilecekler. Diğer bir yol ise yurtdışındaki kripto paranızı bithesap’tan çekebilir ya da paranızı transfer ettikten sonra Türk lirası olarak bankanıza çekebilirsiniz. Türkiye’de en hızlı, en kolay ve en güvenli şekilde Bitcoin satın almak için bitesap’tan yapmanız gerekiyor.

Ücretsiz Bithesap Bitcoin hesap üyeliği sağlayabilirsiniz. Bankalarınızdan 7 gün 24 saat paranızı Türk Lirası olarak çekebilirsiniz. Bitcoin işlemlerinin yüksek kapsama alanı ile Türkiye’de yatırım yapmak veya nakit almak için bitaccount’u kullanabilirsiniz. Bithesap üzerinden alım veya satım yaparak fiyat artışlarından veya düşüşlerinden kazanç sağlamak mümkün olacaktır.

Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Birçok platform arasından güvenilir bulduğunuz bir borsayı seçerek hesap oluşturmak bitcoin kazanmak için yeterli değildir. Temel olarak, bitcoin kazanmak tamamen döviz kurlarıyla ilgilidir. Kendi başınıza kripto para kazanma şansınız yok. Çünkü kripto para işlemleri insanlar arasında sözde “borsa” uygulamasına denktir.Döviz kurlarının bugünkü değer aralıkları dikkate alınarak olası artış ve azalışlara göre alım ve satımlar yapılmaktadır.

SORUMLULUK REDDİ: Burada yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Piyasaları iyice araştırmadan, farklı çevrelerden yorum almadan kesinlikle işlem yapmayın. Güvendiğiniz yatırımcıların yorumlarını okuyun, fikirlerine danışın. Her yatırım işleminin risk içerdiğini unutmayın. Herhangi bir işlem yaparken kendi kararınızı kendiniz verin. KriptoBorsa , yatırım ürün ya da hizmetlerinden doğan veya doğduğu iddia edilen hiçbir zarar veya kayıptan dolaylı ya da doğrudan sorumlu kabul edilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu