Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Güncel Haberler
BTC
$20,292.54
-2.61%
ETH
$1,155.01
-3.58%
BNB
$232.17
-0.32%
XRP
$0.34
-3.29%
TRC
$0.17
-3.58%
DOGE
$0.07
-5.91%
ADA
$0.47
-2.43%
DAI
$1.00
+0.05%
LTC
$53.23
-4.47%
MANA
$0.90
-4.46%

SHIB, BTC ve Altın İçin Harika Tahminler!

0 1

Rusya-Ukrayna arasında yaşanan savaştan sonra yatırımcılar güvenli liman olarak varsaydıkları mevduatlarına doğru tercih etmesiyle net bir şekilde değer kaybı yaşayan kripto para birimleri, kısa bir süredir yatay yönlü ilerliyor. Geçtiğimiz gün ABD’de enflasyon rakamlarının yeni bir rekor kırması gündemdeydi. Enflasyonun yükselişine karşı FED nasıl bir yol izleyecek henüz net bir belirgin pozisyon mevcut değil. Peki, Shiba Inu (SHIB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve altın tahminleri nasıl? Detaylar için kriptoborsa.com.tr

SHIB, BTC: Bizi neler bekliyor?

Bitcoin’in 40.000 dolar seviyelerinde takılmasının arkasında yatan sebep, piyasaların sabit bir yön tutturamamasından kaynaklanıyor. Bu duruma kötü bir olay olarak bakmamak gerekiyor. Bitcoin bu fiyatlarda oyalanmaya devam ettikçe, daha büyük bir sıçrama yapabilir. Şuan mevcut 41.500 dolarlık seviye “alım seviyesi” iken, BTC’nin Temmuz ayında 70.000 dolara yükseleceğine dair beklentilerimiz mevcut.

SHIB, BTC: Bizi neler bekliyor?
shib, btc: bizi neler bekliyor?

Diğer yandan Shiba Inu (SHIB) fiyatlarında yaşanan artışı değerlendirirken, Shiba Inu’nun taarruzlarına devam edecebilir ve bunun yanında 0.000026 civarından bir sıfır daha atabileceğini düşünmekteyiz. Kriptoborsa.com.tr olarak da bildireceğimiz üzere Shiba Inu, ticaret platformu Robinhood borsasından listelenmesinin ardından arttı. Bu artış, dün erken saatlerinde SHIB: The Metaverse isimli metaverse dünyasında ilk arazi satın alımları başlamasıyla sürdü. Metaverse’de arsa satışları Shiba üzerinden yapılmaya başlandı. Shiba’da daha da fazla ataklar olacak, bir sıfır atabilir. Bu artış bu yıl içinde gerçekleşebilir. Yine de bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Ethereum ve Altın beklentileri ne yönde?

Piyasa değeri ile en büyük ikinci kripto para birimi olan  ETH’nin BTC’ye paralel hareket ederken ETH’deki yükseliş daha canlı olacak ve Temmuz’a doğru ivmesi artacak. 7.000-7.500 doların görülebilir.

Altın beklentileri ne yönde?
altın beklentileri ne yönde?

Altın piyasasında ise “enteresan bir manipülasyon” mevcut. Piyasaların kontrol edilmesi halinde sansasyonel yükselişlerin görülebileceği düşünüyoruz. Yüksek enflasyon bir şekilde altın ve gümüşte etki edecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.