Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Son Dakika Haberler

Cüneyt Özdemir NFT koleksiyonunu yayınladı!

0 12

Gazeteci Cüneyt Özdemir, geçtiğimiz Şubat ayında ‘Zorunda Mıyım?’ isimli NFT koleksiyonunu yayınlamasının ardından yeni NFT koleksiyonunu başlattığını duyurdu.

Özdemir, CUNFT – KafaminIci.rar isimli yeni koleksiyonu için sanatçı ALPGENART ile iş birliği yaptı. Koleksiyon OpenSea’de satışa sunuldu.

OpenSea’de koleksiyonla ilgili detaylar şu şekilde aktarıldı;

“Sosyal medya gündemi merkezimize kazınan güncel tek karede getiriyoruz. Cüneyt Özdemir’in yayınlarından yola küçük iki yıllık ders kitaplarında izmış olaylara, haberlere ait olan değeri taşıyabilecek görseller ALPENGART’ın yorumuyla derlemelere dönüşüyor. Dünyadan Türkiye’ye, acısıyla kafamızın içi içini ANILIK GÜNDEM projesi…Koleksiyonda yer alan parçaları keşfeden farklı bir değer kazanarak, herkes için değişebilende olabileceklerini şekillendiriyor. Aslında bizim için koleksiyonda yer alan görsellerin karşı tarafında heyecan uyandırması daha önemli. Bu tasarımın tüm bölümlerinin yerine, eserin yorumunuzu öne çıkarmanız… Derlediğimiz küçük boyutlu görünümleri, bakış açınızla önden bakanları görsel içinde tasvir edecek şekilde tasarlanmıştır.”
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.