Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Son Dakika Haberler

Kripto Borsa Üzerinden Token Çıkartma! Kendi Kripto Paranızı Kendiniz Üretin! (Resimli Anlatım) 2022 – 2023

0 83

Herkesin merak ettiği ” Token nasıl çıkartılır? ” sorusunun cevabı KriptoBorsa’da! Kripto Borsa üzerinden token çıkartma ve token nasıl üretilir 2023 sorularına temel düzeyde cevap bulabileceksiniz. Binance Smart Chain ağı üzerinde kendi tokenlerinizi çıkartabilirsiniz. Makalemizde “Token nasıl çıkartılır 2023?” sorunuza bir çok yönüyle cevap bulabileceksiniz. Özellikle farklı projeler üzerine geliştirilen farklı tokenlerin ve coinlerin çıkmasından sonra sizlerde Binance Smart Chain üzerinden dilediğiniz projenizi yönergelere uyarak token üretiminizi sağlayabilirsiniz. Kendi kripto paranızı üretmek için Binance ağı en iyi seçeneklerden biri olabilir. Yazımızda belirtmiş olduğumuz maddelerle sizlerde temel olarak token çıkartmayla ilgili bilgilere resimli anlatımımızla hem görsel hem bilişsel olarak bilgi sahibi olabileceksiniz. ” Token nasıl çıkartılır? ” sorusuyla ilgili tüm cevaplarınıza haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kripto Borsaları Üzerinden Token Çıkartma 2023

Mevcut bir merkeziyetsiz borsa üzerinde token çıkartmak istediğiniz zaman öncelikli olarak projenizin kabul görmesi gerekmektedir. Özellikle de dünyanın en popüler kripto para borsası olan Binance ağı üzerinde yer alan Binance Smart Chain ağı üzerinden çıkartmanın göründüğü kadar kolay olmadığını belirtelim.

Bunun dışında önceliğinizin proje başarısı için Blockhain ağı üzerinde yer alan teknik ve kodlama bilginizin bulunması gerekmektedir. Yani öyle kafanıza göre bir proje yaratmanın son derece zor olmasından kaynaklı bir şekilde işlem yapma şansınız bulunmamaktadır.

Her coin veya tokenin bir proje destekli olmasından dolayı önceliğinizin sunacağınız projenin ekip tarafından kabul görmesi gerekmektedir.

Binance Smart Chain (BSC), Ethereum veya Solana ağı üzerinde yer alan coinlerinizi yaratmak istediğiniz zaman bu alanlarda destek gören bir coin yaratmak gerekmektedir.

 

Token ve Coin Arasındaki Farklar Nelerdir? 

Token ve Coin Arasındaki Farklar Nelerdir?
Token ve Coin Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kripto Borsa Üzerinden Token Çıkartma 2023

Bir kripto borsası üzerinden token çıkarmak istiyorsanız bunun için en sık kullanılan borsalardan bir tanesi Binance Smart Chain ağıdır. Binance üzerinden token çıkartmak istiyorsanız aşağıdaki sıralama üzerinden ilerlemeniz gerekmektedir. İşte token çıkartma için tüm detaylar..

  • Öncelikli olarak ağ üzerinden işlem yapacağınız Binance kriterlerine uygun bir şekilde proje sunmanız gerekmektedir.
  • Blockchain için zinciri için gerekli dokümanlara ulaşmak için buraya tıklayın.
binance smart chain
binance smart chain
  • Sonrasında ise mutabakat olarak mekanizmanın belirlenmesi gerekmektedir.
  • Ardından Binance Smart Chain ağı üzerinde çıkartacağınız coinlerin Blockchain mimarisi üzerinden tasarlamasını yapmanız gerekmektedir.
  • Tokeniniz ile ilgili projelerinizi geliştirmeye başlayın ve token hakkında whitepaper bölümünüzü mutlaka hazırlayın. Bu tokenlerinizi almak isteyen yatırımcıların en çok dikkat edeceği konuların başında gelecektir. Whitepaper hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.
  • Artık üretmeye hazır olduğunuz kripto paranızın kodu üzerinde denetim mekanizmasının çalışmasına başlayın.
  • BEP20 ağında token oluştururken kullanılacak
BEP20 Ağında Token Çıkarma
BEP20 Ağında Token Çıkarma
  •  Yasal olarak yükümlü olduğunuz yükümlülükler hakkında bilgi sahibi olun.
  • Sonrasında da yukarıda yer alan bütün kripto para aşamalarından sonra hazırlıklı ve olun ve kripto paranızın çıkmasına hazır olunuz.

Kripto Borsası olan Binance Smart Chain ağı üzerinde işlem yapmak isteyen yatırımcıların ve üreticilerin mutlaka  belirtmiş olduğumuz token çıkartmak için gereken adımları olarak takip etmeleri gerekmektedir. Daha fazla bilgi almak için Binance resmi web sitesini ziyaret ediniz. Binance Smart Chain adresini ziyaret edip BSC ağında token çıkarmak için ilk adımı atmak için buraya tıklayın. 

Siz değerli okuyucularımız için KriptoBorsa olarak bir token üretmemizi isterseniz yorumlarda belirtebilir ve KriptoBorsa ailesi olarak bir token üretimi yapabiliriz.  

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Kripto Borsa’yla ilgili detaylı bilgi almak için “BSC Ağında Token Çıkarmanın Maliyeti Nedir ?” haberimizi inceleyebilirsiniz.

SORUMLULUK REDDİ: Burada yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Piyasaları iyice araştırmadan, farklı çevrelerden yorum almadan kesinlikle işlem yapmayın. Güvendiğiniz yatırımcıların yorumlarını okuyun, fikirlerine danışın. Her yatırım işleminin risk içerdiğini unutmayın. Herhangi bir işlem yaparken kendi kararınızı kendiniz verin. KriptoBorsa , yatırım ürün ya da hizmetlerinden doğan veya doğduğu iddia edilen hiçbir zarar veya kayıptan dolaylı ya da doğrudan sorumlu kabul edilemez.

Uyarı: Kriptoborsa.com.tr’ye ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması kriptoborsa.com.tr’nin iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptoborsa.com.tr’ye ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.