Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Son Dakika Haberler

Kripto Milyonerleri, yatırım için Bitcoin şehrine akın ediyor! İşte detaylar…

0 10

Kripto milyonerlerinin, El Salvador’un Bitcoin Şehri’ne büyük ilgi gösterdiği bildiriliyor.

El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin Kasım 2021’de açıkladığı Bitcoin Şehri’ne kripto milyonerleri büyük ilgi gösteriyor. Yatırımcıların, şehir için planlanan alanın çevresindeki arazilerin normalde ödediklerin arazilerin beş katını teklif ediyor.

Kripto Milyonerleri Bitcoin Şehrine Akın Ediyor

Bilindiği gibi şehir, volkandan jeotermal enerji üretmeyi ve bunu BTC madenciliği için kullanmayı planlıyor. Şehrin para birimi Bitcoin olacak ve bölge sakinleri yalnızca mal ve hizmetler için vergi ödemek zorunda kalacak. Şehir inşa edildiğinde esnek düzenlemeler, hükumet gözetiminin azlığı ve minimum vergi ile en büyük kripto dostu yargı alanlarından biri olacak. Bu da kripto milyonerlerinin şehre büyük ilgi göstermesine neden oluyor.

Yatırımcılar, Bitcoin Şehri olması planlanan Conchagua çevresindeki araziler için yüklü miktarda para teklif etmeye şimdiden başladı. El Espíritu de la Montaña adlı bir tatil beldesinin sahibi Luis Diaz, tesisin bulunduğu arazi için ödediği miktarın üç ila beş katı arasında teklifler aldığını iddia ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.