Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Son Dakika Haberler

Ripple, XRP rezervlerinden 105 milyon sattı

0 434

Kripto para takip sistemi Whale Alert’in verilerine göre, San Francisco merkezli Ripple Labs, son 14 saat içinde 80 milyona yakın XRP’yi “bilinmeyen” olarak işaretlediği bir cüzdana aktardı. Whale Alert tarafından tespit edilen bir başka işlem ise anonim bir adresten Bitstamp borsasına 30 milyon XRP’nin transferi oldu.

Ripple, 105 milyon XRP transferi gerçekleştirdi. XRP odaklı analiz platformu Bithomp tarafından paylaşılan ayrıntılar, ikinci işlemin de Ripple ile ilişkili bir cüzdan tarafından başlatıldığını gösteriyor. Bu da blockchain devi Ripple’ın Bitstamp’ta satmak üzere yine büyük miktarda kripto (30 milyon XRP) gönderdiği anlamına geliyor. Yukarıda bahsedilen 75 milyon XRP ile birlikte bu iki transfer, fiat eşdeğeri olarak 52,8 milyon dolar değerinde 105 milyon XRP coin anlamına geliyor.

XRP’de büyük işlemler

Kripto para takip sistemi Bithomp, Ripple Labs’in cüzdanlarından birine 75 milyon XRP aktardığını ve ardından 46 milyon XRP’yi anonim bir adrese gönderdiğini tespit etti. Bu işlemler, bir OTC işlemi veya Ripple tarafından yapılan fonların yeniden dağıtımı gibi görünüyor.

Ripple, hafta sonu bilinmeyen bir adresten 100 milyon XRP aldı. Bu adresin, Kanadalı kripto borsası SideShift’e ait olduğu ortaya çıktı. Bu transferin nedeni bilinmiyor. Ancak geçmişte, Bithomp, Binance’den Ripple’ın cüzdanlarına yapılan benzer transferleri tespit etmişti. Taraflardan hiçbiri bu transferler hakkında yorum yapmadı.

XRP fiyatı yükseliyor mu?

Kripto para birimi XRP, Pazartesi gününden bu yana yüzde 4,38 oranında arttı. Bugün yaşanan küçük bir düşüşe rağmen, XRP’nin fiyatı tekrar yükseldi ve son bir haftalık süreç içerisinde genel olarak yüzde 7,06 oranında arttı. Bu yazının kaleme alındığı sırada, XRP Bitstamp borsasında 0,515 dolardan işlem görüyor.

Anlık olarak TradingView üzerinden Ripple (XRP) fiyatını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Kriptoborsa.com.tr adresinde yayınlanan hiçbir içerik yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.