Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Son Dakika Haberler

ENKİ Coin Gezegenin Geleceğine Işık Tutuyor!

0 54

Metaverse projeler, aplikasyon projeleri derken kripto para sektöründe gezegen ile ilgili ve geri dönüşüm ile ilgili projeler arka planda kalıyor. Fakat yaptığı çalışmalarla metaverse projeler kadar kayda değer bir proje var. Enki Coin !

Enki Coin organik yaşamları destekleyen ve geri dönüşümün önemini bizlere aksettiren özel bir coin projesi. Ön satışa çıktığı ve lansmanının yapıldığı günden bu yana oldukça dikkat çekti. Proje sadece bir token projesi olmakla kalmıyor, pek çok doğal yaşam alanının ve doğal yaşam fonksiyonlarının daha güçlü ve daha yenilebilir olmasını amaçlıyor.

Projenin gelecek ile ilgili yaptığı çalışmalar da

  • Finansın geleceği,
  • Gıdanın geleceği,
  • İklimin geleceği,
  • Turizmin geleceği,
  • Sağlığın geleceği,
  • Dijital çağın geleceği,

Gibi konular ön plana çıkıyor.

Ve aldığı yatırımlarla yeşil alanları ve doğal çevreyi desteklemeyi amaçlıyor.

Enki Coin’i Nereden Satın Alabiliriz

İleride pek çok önemli borsada yer almak için ciddi anlaşmalar yapan Enki Coin şu anda pancakeswap’ta alım satıma açık durumda. Aynı zamanda Coinmarketcap ve Coingecko gibi prestijli coin tanıtım sitelerinde de listelenmiş durumda. Coin’in geleceği ile ilgili umut verici çalışmalar mevcut. Yatırımcılar şu ana kadar istediklerini almış durumda olsa da coin ekibi projeyi daha iyi seviyelere getirmek için çalışıyor.

Enki Coin’in Arkasında Nasıl Bir Ekip Var

Enki Coin gerek teknik anlamda gerek ise marketing anlamında oldukça güçlü bir ekibe sahip. Ekipte kirpto para alanında oldukça tecrübeli ve kripto para konusunda ilklere imza atmış bir kadro mevcut. Enki Coin bu güçlü kadrosu ile yatırımcılarına hem iyi bir token deneyimi yaşatmak istiyor, hem de kripto para piyasasında kalıcı olmak için güçlü adımlar atıyor.

Enki Coin Gelecekte Hangi Borsalarda Yer Alacak

Enki Coin sadece Pankcakeswap değil pek çok büyük borsada yer almak üzere ciddi anlaşmalar ve ciddi çalışmalar yapıyor. Özellikle marketing kadrosu gelecek ile ilgili oldukça umut verici çalışmalar yapmakta. Doğa ve geri dönüşüm üzerine yapılan ender projelerden biri olmanın gurunu yaşayan proje ileride adından çokça söz ettirecek gibi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.