Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Son Dakika Haberler

Jack Dorsey, Shiba Inu ve Robinhood’u Ti’ye Aldı!

0 10

Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey, Shiba Inu’yu listelediği için komisyonsuz ticaret uygulaması Robinhood ile alay etti.

Jack Dorsey, son tweetine göre Robinhood’un Shiba Inu kripto para birimini ekleme kararıyla şaşkına döndü. Dorsey’in alay etmesinin ardından, Robinhood CEO’su Vlad Tenev ise cevap olarak Twitter’ın ne zaman tweet düzenleme butonu sunacağını sordu.

Önde gelen komisyonsuz ticaret uygulaması nihayet Salı günü Shiba Inu kripto para birimini topluluğu memnun etmek için listeledi. SHIB token’ın fiyatı, merakla beklenen listelemenin ardından yaklaşık %35 arttı, ancak o zamandan beri kazançlarının çoğunu sildi.

Robinhood ayrıca toplulukla aktif olarak etkileşim kurarak Twitter oyununu hızlandırdı. Tenev ayrıca bir Shiba Inu köpeğiyle oynarken çekilmiş bir fotoğrafını da yayınladı ve köpeklerin insanın hayatını bütünleştirdiğini söyledi.

Bu, Dorsey’in SHIB ile ilk dalga geçmesi değil. Ekim ayında milyarder, Shiba Inu’yu tanıttığı için kripto para borsası Coinbase’i de eleştirdi. Dorsey, altcoinleri benimseme fikrini defalarca reddeden sadık bir Bitcoin maksimalisti olarak biliniyor. Diğer kripto para birimlerini keşfetme konusundaki isteksizliği, Ethereum topluluğu ile sayısız anlaşmazlığa yol açtı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.