Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Son Dakika Haberler

Eski Yönetici: Borsa, Kripto Piyasasını Bitirebilir!

0 10

Goldman Sachs eski yöneticisi Raoul Pal, borsadaki potansiyel sıkıntıların önümüzdeki aylarda kripto paraların fiyatlarında tehdit yaratabileceğini belirtti.

Eski Yönetici, Nasdaq’ı inceledi. İnceleme neticesinde teknik analiz açısından, kritik desteği kırılırsa endeksin potansiyel olarak daha düşük dipler yapma eşiğinde olabileceğini söyledi.

“Hisse senetlerinin tutunamaması, düşük seviyenin çıkarılması durumunda ciddi aşağı yönlü riskleri ortaya çıkardı.”

Pal, kripto piyasaları için yeni düşüşlerin olacağının kesin olmadığını ancak mevcut makro koşulların dijital varlıkları da aşağı çekebilecek büyük bir düzeltmenin geldiğini ima ettiği konusunda uyarıyor.

“Enerji stoklarını, petrol emtialarını vb. kırmızı renkte görmek, hızlandırılmış bir paniğin tam bir ‘korelasyonu’ riskini artırmaya başlar. Saklanacak tek yer dolar ve muhtemelen tahviller olacaktır (çünkü herkes shorttur). Ve evet, buna kripto da yakalanır (yeni düşüşler değil).”

Pal, Real Vision ile yaptığı yeni bir röportajda, kriptonun düzeltme aşamasına gelmesi durumunda, genel olarak değişen bir piyasa yapısı içinde daha fazla gürültü olacağını düşünüyor.

“Girmek istediğim şeylerin pozisyonlarını katmanlamak için bu dezavantajı arıyorum… Açıkçası, kripto buna yakalanacak ve daha da düşecek ama sanırım hepimiz bunun iniş çıkışlarına alıştık.”
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.