KRİPTO PARALAR

Ripple, Chiliz, Zcash Fiyat Analizi : 12 Eylül 2021

Bitcoin'in asgari miktarda yükselmesinin ardından altcoinler de hareketlilikler gözlemleniyor. CHZ son 24 saatte yaklaşık %2,56, XRP yaklaşık %2,74 artarken, Zcash ise %3,66 artış kaydetti.

Ripple (XRP)

yeni proje 58

 XRP/USD , TradingView

Xrp konsolide sonrası 1.13 dolar hacimli kapanması halinde üstünde günü kapattıktan sonra ilk hedef 1.33 dolar. Sonraki hedef 1.66 dolar olacağını gözlemliyoruz. Göreceli Güç Endeksi 48.87. Eğer 50’nin üstünde kapatırsa hedeflerine ulaşacaktır. Aynı şekilde hareketli ortalamanın üstünde kapattığı zaman hedeflerine varır.

Fiyatın düşmesi sonucunda üst direnci geçmezse 1.014 dolar desteğine geriler. Bu direnç seviyesinde tutunamazsa 0.78 dolar desteğine kadar inebilir. Hacim ortalamasının üstünde kapattığı zaman hedeflerine varır.

Chiliz (CHZ)

yeni proje 59

CHZ/USD, TradingView

21 Temmuz’dan 6 Eylül’e kadar %123 yükseliş yapan CHZ, Bitcoin’in düşmesiyle %37’lik bir kayıp yaşadı. Tekrar toparlanma aşamasına giren CHZ önümüzdeki süreçte bir yükselme yaşayabilir.

0.31 dolar destek noktası kırılırsa 0.26 dolar seviyeleri test edilebilir. 0.36’larda düşeni kırarsa üst direnci deneyebilir. 0.34 doların üstünde kalması halinde 1. direnç 0.40 dolar, ikinci direnç 0.4861 dolar kırılması halinde 0.60’lara kadar gidebilir.

 

Zcash (ZEC)

yeni proje 60

ZCASH/USD, TradingView

Zcash, 143 doları kırması halinde ilk hedef yeniden 173 dolar civarında olur. 256 dolar seviyelerini test edebilir. Fiyatın düşmesi halinde de 110 dolar desteğine çekilebilir. Göreceli Güç Endeksi 43.2 dolar seviyesinde. Göreceli Güç Endeksi güçlenirse var olan 2 hedefine ulaşabilir.

 

SORUMLULUK REDDİ: Burada yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Piyasaları iyice araştırmadan, farklı çevrelerden yorum almadan kesinlikle işlem yapmayın. Güvendiğiniz yatırımcıların yorumlarını okuyun, fikirlerine danışın. Her yatırım işleminin risk içerdiğini unutmayın. Herhangi bir işlem yaparken kendi kararınızı kendiniz verin. KriptoBorsa , yatırım ürün ya da hizmetlerinden doğan veya doğduğu iddia edilen hiçbir zarar veya kayıptan dolaylı ya da doğrudan sorumlu kabul edilemez.

 

Bir Yorum

  1. Zcash yorumunuzu kaydettim. Daha önceden yapmış olduğum ufak bir yatırımım var zcashte umarım seyir yönü bu yönlü seyreder. Bende 270’lere doğru uzanır diye düşünüyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu