GÜNDEM

Artış Beklenen Kripto Paralar

Artış beklenen kripto paralar, Kripto para yatırımı konusunda yatırımcıların kafasını kurcalayan soru olan artış beklenen kripto paralar konusunda altcoin ve Bitcoin olmak üzere binlerce coin bulunuyor. Altcoinler özellikle hangisinin yükseleceği ve artacağı konusunda bilinmemezlik mevcut. Öncelikle yatırım yapmadan önce kripto paraların projeleri incelenmeli ve trading yapılmalı, aksi takdirde başkalarının yatırım tavsiyelerini uygularsanız kaybedebilirsiniz.

Eğer uzun vadede kripto yatırımı amaçlıyorsanız kazanç sağlaması daha yüksek ihtimalli olacaktır. Bu sebeple acemi altcoinler üzerine yönelebilir ve projeleri sağlam olan kripto paralara yatırım yapabilirsiniz. Özellikle Shıba gibi kripto paralar uzun vadede kazandırma olasılığı yüksek kriptolardan biri olmaktadır. Yükselmesi beklenen kripto paralar 2021 arasında bulunan Shıba gibi adını duyurmuş ve piyasaya yeri giren kriptoları tercih edebilirsiniz.

artış beklenen kripto paralar

Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu

Artış gösterecek kripto paralar konusunda dünyanın en iyi kripto para yorumcusu kesinlikle bir yatırım tavsiyesi vermez. Bu sebeple kriptolara yatırım yaparken mutlaka kendi araştırmanızı yapmalı ve kendi araştırmanız dışına çıkmamalısınız. Önemli yorumcularda fikir alabilirsiniz fakat körü körüne yatırım yapmak yanlıştır. Doğru yatırım için izleyeceğiniz bazı taktikler,

  • Öncelikle güvenilir bir borsa bulmalısınız, aksi takdirde yatırımınız ne olursa olsun yanlış olabilir bu sebeple mutlaka yatırımlarınızı güvenilir borsalar arasından yapmalısınız.
  • En hızlı yükselen kripto para diye bir şey bulunmaz, her kripto paranın zamanı vardır ve o zaman diliminde yükselir.
  • Coinmarketcap gibi platformlar üzerinden alacağınız kripto parayı mutlaka tanımalısınız, hangi borsalarda listelendiğini, hacmini, projelerini incelemelisiniz.
  • Kripto paralarda grafik önemlidir bu sebeple alacağınız kripto paranın grafiğini izleyin ve ona göre alın.
  • Kripto para yorum yapan kişilerin fikirlerinizi dinleyin fakat körü körüne inanarak yatırımlarınızı yapmayın, kripto para piyasasında çok fazla yalancı kişiler bulunmaktadır.
  • Kripto paralarınızı aldığınız zaman mutlaka sabırlı olun ve aç gözlü olmayın, kendinize hedef belirleyin ve hedefleriniz doğrultusunda yatırımlarınızı yapın.

artış beklenen kripto paralar

En çok artış beklenen kripto paralar

Artış beklenen kripto para konusunda kesin bir şey demek yanlış olur, bununla birlikte Bitcoin Ethereum gibi kripto paralar bu zamana kadar pek çok kişiye para kazandırmış güvenilir kriptolardır. Özellikle Ethereum geleceğin bitcoin parası olarak bakıldığı için kripto para yatırım tavsiyeleri arasında bulunan önemli bir kripto paradır. Artışı beklenen diğer kripto paralar ise,

  • Uzun vadede yatırım amaçlayan kişiler için piyasaya yeni gelen Shiba Coin, Mina Coin gibi kripto paralara yatırım yapabilirsiniz.
  • Elon Musk’un desteklemesi ile patlayan Dogecoin gelecek zamanlarda yükselmesi bekleniyor.
  • CHZ coin, gelecek coinlerden biri olarak görünüyor, bu sebeple altcoin yatırım tavsiyeleri arasında bulunuyor ve alım satım işlemlerinde düşük fiyatlı coinlerin uygun olduğunu belirtiliyor.
  • Solana, ADA gibi kripto paralar yine yükselmesi beklenen kripto paralar arasında bulunuyor bununla birlikte BTT, HOLO, TRX gibi kriptolarda uzun vadede gidecek kripto paralar arasında bulunuyor.

SORUMLULUK REDDİ: Burada yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değildir. Piyasaları iyice araştırmadan, farklı çevrelerden yorum almadan kesinlikle işlem yapmayın. Güvendiğiniz yatırımcıların yorumlarını okuyun, fikirlerine danışın. Her yatırım işleminin risk içerdiğini unutmayın. Herhangi bir işlem yaparken kendi kararınızı kendiniz verin. KriptoBorsa , yatırım ürün ya da hizmetlerinden doğan veya doğduğu iddia edilen hiçbir zarar veya kayıptan dolaylı ya da doğrudan sorumlu kabul edilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu