Kripto Para Piyasası Alt Coin ve Bitcoin Son Dakika Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fiyatlardaki balon sönecek

0 11

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısından sonra açıklama yaptı

Erdoğan’ın konuşmasından önemli satır başları şöyle:

“Dünya bir süredir salgınların, savaşların yol açtığı olağanüstü dönemler yaşıyor. Sİyasi krizler sebebiyle ortaya çıkan belirisizlikler giderek artıyor.

Salgın döneminde dünya genelinde ortaya çıkan üretim ve tedarik sorunu hala devam etmektedir. Sorunlar, zengininden fakirine kadar tüm ülkeleri derinden sarsıyor.

Krizi fırsata çevireceğiz

Ukrayna-Rusya savaşı ile devam eden küresel krizi fırsata dönüşterecek adımları da atıyoruz. Türkiye, her iki tarafla da iletişim kurabilen yegane ülkedir. Küresel düzeyde yaşanan sıkıntıların bize de yansımaları oluyor.

Türkiye, her savaşta iki tarafla da iletişim kurabilen yegane ülkedir. Küresel düzeyde yaşanan sıkıntıların bize de yansımaları oluyor. İnsanlarımızın temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarını yükselten bir kesim de var.

Fiyatlardaki balon sönecek

Stoklayan, imha eden, haksız kazanç peşinde koşanları takibe aldık. Sorun çoğu defa hukuki değil ahlaki olduğu için arzu ettiğimiz neticeleri almakta güçlük çekiyoruz. Fiyatlardaki balonun söneceğini tahmin ediyoruz. Sabırla, dirayetle daha çok çalışarak daha sıkı mücadele ederek bu dönemi de geride bırakacak ve ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracağız.”

Ayrıntılar geliyor…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.